Sekačky Hecht

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Typ pohonu
elektrické 
benzínové 
benzínové 
akumulátorové 
benzínové 
akumulátorové 
benzínové 
Typ sečení
rotační 
rotační 
rotační 
 
 
rotační 
rotační 
Automatické
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Šířka záběru
33 cm
51 cm
46 cm
34 cm
46 cm
38 cm
40.6 cm
Pojezd
ne 
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ano 
Mulčování
ne 
ano 
ano 
ne 
ano 
ne 
ne 
Skelet
plastové 
 
ocelové 
plastové 
ocelové 
plast 
ocelové 
Sběrný koš
ano 
 
ano 
ano 
 
ano 
ano 
Rychlost pojezdu
 
 
3.6 km/h
 
 
 
3 km/h
Hmotnost
6.9 kg
37 kg
32 kg
9.9 kg
33 kg
16.3 kg
27 kg
Objem koše
30 l
65 l
65 l
35 l
70 l
40 l
40 l
Max. výška sekání
 
 
500 mm
 
 
390 mm
 
Pro plochy do
400 m2
1600 m2
1000 m2
500 m2
 
600 m2
800 m2

Hecht je tradiční českou firmou a skutečným odborníkem na sekačky

Kvalita, dlouholetá zkušenost. Přesně to nabízí ryze tuzemská společnost Hecht, která se orientuje nejen na sortiment zahradní techniky – od křovinořezů až po sekačky, se kterými bude údržba travnatých ploch zábavou. Založena byla již v roce 1994 a jelikož ročně prodá více než sto tisíc kusů sekaček, dá se směle prohlásit, že na trhu patří k těm vůbec nejoblíbenějším. A to nejen v Čechách, ale i za hranicemi, protože pobočky v Polsku, Maďarsku nebo také Jižní Koreji prodávají také skvěle.

Zajímavá paleta modelů pro každou zahradu

Jak pestrá je zahradní technika, kterou má ve své nabídce tato firma? Jistě, sekačky Hecht jsou výkladní skříní, ale platí to také o vyžínačích, sněžných frézách nebo drtičích větví stejně tak dobře, jako o elektrických vrtačkách nebo zahradních traktorech. Pestrý sortiment je vždy zárukou úspěchu a zde to platí dvojnásob! Když se řekne údržba zahrady, mnoha osloveným náhodně na ulici by se vybavil kromě jiných společností právě Hecht, což jistě hovoří za vše…

Nakonec, pokud jde o prodejny, ty jsou rozeseté po celé zemi, v řadě okresních i krajských měst, od Českých Budějovic po Uherské Hradiště, sortiment Hecht je dodáván i do řady supermarketů. Přes tisíc prodejních míst jen v ČR, to je slušná vizitka – všechny se na trhu bez problému uživí. Sekačky Hecht jsou samozřejmě nejen elektrické a akumulátorové, benzín zde však hraje pomyslné první housle. Nakonec se něco podobného i očekává, protože jde o nejvíce poptávané modely na trhu a mimo malé značky se každý výrobce orientuje právě na benzín. Výhodou je tu jednoznačně cena, pokud nechcete do benzínové sekačky investovat třeba dvacet tisíc, budete jistě velmi potěšeni!

Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 19 hlasy, průměrně 4.5 z 5