Sekačky Vari

Porovnání nejdůležitějších parametrů

Typ pohonu
benzínové 
benzínové 
 
benzínové 
benzínové 
benzínové 
elektrické 
Typ sečení
bubnové 
bubnové 
bubnové 
bubnové 
rotační 
rotační 
bubnové 
Automatické
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
ne 
Šířka záběru
58.5 cm
58.5 cm
58.5 cm
56 cm
55 cm
48 cm
62 cm
Pojezd
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
ano 
Mulčování
ne 
ne 
ne 
ano 
ne 
ne 
ne 
Skelet
 
hliník 
 
 
ocel 
ocel 
 
Sběrný koš
ano 
 
ano 
 
ne 
ne 
 
Rychlost pojezdu
2 km/h
 
2.6 km/h
 
 
 
 
Hmotnost
59 kg
63 kg
64 kg
200 kg
40 kg
30 kg
43 kg
Objem koše
 
 
 
 
70 l
60 l
 
Max. výška sekání
 
 
 
 
 
 
 
Pro plochy do
10000 m2
8000 m2
3000 m2
5760 m2
 
 
10000 m2

Sekačky Vari přináší zajímavou alternativu pro okrasné trávníky

Nejen velké zahrady plné ovocných stromů, ale také jiné formy zeleně zdobí okolí našich rodinných domků nebo chat. Okrasné trávníky je třeba udržovat natolik precizně, jak jen to jde. Pečlivost je žádoucí, jako když zařazujete přesně informace do kartotéky, přesčasy se tu vyplatí a zelená plocha bude opravdovou radostí svých majitelů. A k tomu všemu může dopomoci třeba taková rotační sekačka značky Vari

Ryze česká firma, to se rozhodně cení

Akciová společnost Vari je tuzemská, tudíž pro patrioty představuje jasnou volbu. Sídlo má v Libici nad Cidlinou, tedy nedaleko Nymburka nebo Litomyšli. Specializuje se na zahradní techniku, ale to samozřejmě není zdaleka vše. Bubnové a diskové sekačky nebo malotraktory se vyrábí právě v tomto malém městečku. Stoletá tradice je tu vidět všude, pan Antonín Jelínek by byl dnes rozhodně hrdý, přitom začínal jen s živnostenským listem a malou dílnou. Dnes firma prodává dokonce i na uzbeckém nebo vietnamském trhu. Poprvé se název Vari objevuje v Československu již v roce 1969.

Sněhová fréza, radlice, ocelový kartáč pro čištění zámkové dlažby, to vše je možné nakoupit skrze Vari. Vraťme se ale k bubnovým sekačkám, které představují skutečné rodinné stříbro této české společnosti. Jsou výborným pomocníkem při sekání vysokých stébel trávy, takže na přerostlé louky nebo neudržovaný pozemek, na který prostě není dost času. Bubnové sekačky, kterým se také někdy říká diskové, jsou tu s námi už pár generací.

Na našem trhu jsou vlastně desítky produktů, které nesou vlajku právě této značky. Ambasadorem značky Vari je herec Patrik Děrgel, kamenná prodejna je pak zákazníkům k dispozici v Uhlířských Janovicích. Křovinořezy, mulčovače, tlakové myčky, cokoliv si jen vzpomenete, je zde k mání. Včetně sekaček Vari, samozřejmě!

Pomohlo vám srovnání?
Hodnoceno 13 hlasy, průměrně 4.2 z 5